Čekejte prosím...

M
E
N
U

Jsme tu pro Vás

739 445 487
15        Let ...

Připojení k Internetu

Brouzdejte s Brouzdalem světem Internetu ...

Proč Internet od nás?

 • 15 let zkušeností v poskytování profesionálních IT služeb

 • Vysoká odbornost našeho týmu

 • Individuální přístup k zákazníkovi

 • Důkladná znalost používaných technologií

 • Profesionální zařízení pro provoz a poskytování služeb

 • Konzultace připojení zcela zdarma (osobně, telefonicky nebo e-mailem)

 • Neplatíte žádné další poplatky za dobu strávenou na Internetu, platíte pouze měsíční paušál

 • Nepoužívali jsme, nepoužíváme a nikdy používat nebudeme FUPFUP - Fair Use Policy používá se u internetového připojení (např. některé ADSL nebo bezdrátový internet), kde je datové pásmo sdíleno mezi více uživatelů. Jeho smyslem je zamezit tomu, aby jeden uživatel přílišným využíváním svého internetového připojení omezoval ostatní uživatele. Jeho funkce spočívá v tom, že pokud uživatel během určitého časového období (např. 24 hodin, den, měsíc) stáhne z internetu větší množství dat než smí, tak je nějak postižen. Nejčastěji tím, že se výrazně sníží jeho přenosovou rychlost. Toto omezení trvá pouze do konce výše zmíněného časového období a pak opět funguje normálně. V praxi tedy u poskytovatelů zkratka FUP znamená kolik můžete měsíčně celkem dohromady odeslat a přijmout dat.

 • Zrušili jsme AGREGACIAgregace internetu je technický parametr internetového připojení, který říká, kolik uživatelů bude v jednom okamžiku sdílet maximální vyhrazenou rychlost. Agregace umožňuje sdílet kapacitu internetových linek mezi více uživatelů, poskytovatelé díky tomu mohou nabídnout levnější služby.

  Agregace se nejčastěji udává jako poměr minimálního a maximálního podílu z rychlosti, X:Y. Čím vyšší je podíl maximální rychlosti, tím hůře pro koncového uživatele. Pokud tedy poskytovatel říká, že nabízí rychlost až 100 Mb/s a agregace je 1:10, znamená to, že dynamická rychlost připojení se bude pohybovat v rozmezí 10 až 100 Mb. Klesat pak bude v denních špičkách, kdy se připojuje nejvíce lidí.
  !

 • 2 měsíce připojení k Internetu zdarma při přechodu od jiného poskytovatele

Služby v lokalitách

Byškovice, Dřínov, Hostín u Vojkovic, Chlumín, Jiřice, Kly, Kojetice, Libiš, Lobkovice, Mlékojedy, Mlčechvosty, Neratovice, Neratovice - Spolana, Netřeba, Obříství, Odolena Voda, Panenské Břežany, Předboj, Tuhaň, Tišice, Újezdec, Zálezlice, Zlosyň a přilehlé okolí.

HP Inc Czech Republic s.r.o. IBM Česká republika, s.r.o. DELL Computer , spol. s r. o Cisco Systems s.r.o. ALCOMA a.s. SUMMIT DEVELOPMENT, spol. s r.o. MikroTik Routers and Wireless Ubiquiti Networks, Inc. VMware, Inc Debian - The universal operating system MICROSOFT s.r.o.